Katalogas

Įjungti filtrai
  Metai

  Informacija

  Naujos prekės

  Minkšti pliušiniai žaislai Yra 51 prekės(-ių).

  • Sandėlyje

   Pliušinis žaisliukas - avytė "Olivia". Švelni, minkšta bei šviesi avytė puikiai tinka vaikams, kurie mėgsta miegoti su žaisliuku. Ši avytė turi knygutę, kurioje rasite visus jos pomėgius bei iš kur ji yra kilusi. 

   8,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Baltas pliušinis meškiukas, vardu Spencer. Šiltas meškiukas, pasiruošęs tapti tikru vaiko šildytoju! Iš Norvegijos kilęs žaisliukas turi storą kailį. Spencer yra draugiškas bei mielas. Gali tapti vienas iš geriausių vaiko draugų.Rinkinyje rasite knygutę, kurioje bus aprašytas šio meškiuko pomėgiai.

   8,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Švelnus, minkštas pliušinis drabliukas - "Elvis". Puikiai išlavinta atmintis, niekada nepamirštantis savo draugų! Šis nuotaikingas žaisliukas turi draugų iš viso pasaulios nors ir pats kilęs iš Indijos džiunglių.Visi šio gamintojo žaislai turi ypač įdomias istorijas, knygutė pridedama rinkinyje.

   10,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Mielas, didelis bei minkštas pliušinis begemotas, vardu - "Oskar". Gerų bruožų begemotas turi ypač gerą savybę, jūsų vaikas jį ras ten kur jį padės. Paklusnusis berniukas yra tikras vaiko draugas!

   14,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Rožinės spalvos pliušinis triušiukas - "Stella". Šis minkštas žaisliukas turi savo mylimiausią draugę "Ella", kuri kaip ir ji turi labai panašias savybes bei pomėgius: mielos, džentelmeniškos su geromis manieromis. Abu šie triušiukai labai myli gėlytes, ypač tulpes.Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes su istorijomis bei kitais žaisliukų pomėgiais.

   11,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Pliušinis, minkštas šuniukas, vardu - "Flavio". Atletiškas, mėgstantis sportą. Šio šuniuko mėgstamiausias sportas yra valgyti lazaniją ir peperoni picą. Šis žaislinis šuniukas kilęs iš Italijos ir yra pasiruošęs tapti jūsų vaiko geriausiu draugu!

   11,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Pliušinis žaisliukas - drambliukas, vardu "Elvis". Šis drambliukas turi ypač gerą atmintį ir niekada nepamiršta draugų! Atkeliavęs iš tolimųjų Indijos džiunglių turi draugų visame pasaulyje.Daugiau informacijos apie šį drambliuką rasite pridėtoje knygutėje!

   7,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Baltos spalvos pliušinis triušiukas, vardu "Ella". Šis meškiukas turi draugę "Stella" jos viena kitą myli. Abi jos turi panašias savybes yra mielos, švelnios bei draugiškos. Šie mieli pliušiniai žaisliukai ieško tokių pačių mielų draugų!

   11,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Šis pliušinis žaisliukas, pelytė yra vardu "Vicky". Kaip ir įprasta pelytėms, taip ir ši mėgsta sūrį bei kitą maistą. Todėl virtuvė bus jos pagrindinė ir mėgstamiausia apsilankymo vieta. Ši pelytė turi savo sesę dvynę - "Ticky", kurios yra ypač panašios! Visi šio gamintojo žaislai turi knygutes su pomėgiais bei istorijomis.

   13,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkšta, susivėlusi pelytė vardu - "Richie". Šios pelytės draugai ją rado šiukšlių dėžėje, centrinėje New York parko dalyje. Ši pelytė ypač mėgsta švarą, todėl naujo šeimininko norėtų būtent tvarkingo. Kiekvienas šio gamintojo žaisliukas turi pomėgius bei istorijas.

   8,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Pliušinis žaislas - Pelytė, vardu "Ticky". Aš turiu pelytę dvynę "Vicky" mus visada rasite virtuvėje šalią įvairiausių gaminių, ypač tų, kurie labai skanūs. Jeigu ieškote draugų, kurie mėgsta įvairiausius saldumynus bei bijo dantistų mes būsime geriausi draugai. Kiekvienas žaisliukas turi knygutę su savo istorija, pomėgiais bei iš kur atvyko.

   11,50 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkštas, pliušinis katinėlis - balerija, vardu "Angelique". Pasipuošusi su rožiniu sijonėliu, šis minkštas žaisliukas puikiai žino kas yra grožis bei mada, mėgsta suvienyti ir įkvėpti žmones. Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes su istorijomis su pomėgiais bei ką šie katinėliai mėgsta!

   9,50 €
   Yra sandėlyje
  Rodoma 1 - 12 iš 51 dalykų