Minkšti pliušiniai žaislai Yra 51 prekės(-ių).

 • Sandėlyje

  Pliušinis žaislas - Pelytė, vardu "Ticky". Aš turiu pelytę dvynę "Vicky" mus visada rasite virtuvėje šalią įvairiausių gaminių, ypač tų, kurie labai skanūs. Jeigu ieškote draugų, kurie mėgsta įvairiausius saldumynus bei bijo dantistų mes būsime geriausi draugai. Kiekvienas žaisliukas turi knygutę su savo istorija, pomėgiais bei iš kur atvyko.

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkštas pliušinis žaislas asiliukas, vardu - "Simon". Kiekvienas Lumpin žaisliukas turi savo istoriją, pomėgius bei šalį iš kurios atvyko. Mielas, minkštas vaiko draugas!Šiam asiliukui ypač patinka dėmesys, bet ko jis siekia ir nori nevisada išsipildo! Tikras išdaigų mėgėjas ypač sudraugauja su aktyviais vaikais!

  12,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis meškiukas, mergaitė su suknele, vardu - "Lumpinka". Miela, švelni, atkeliavusi iš Anglijos! Kiekvienas žaisliukas turi savo pomegius bei istoriją, kuri aprašyta knygutėje!Šis minkštas žaisliukas ypač mėgsta keliones bei nuotykius. "Lumpinka" visą gyvenimą gyvena svajonėse. Jai ypač patinka stebėti Big Ben'ą ir kai sutinka karališkąją šeimą,...

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkštas, pliušinis katinėlis - balerija, vardu "Angelique". Pasipuošusi su rožiniu sijonėliu, šis minkštas žaisliukas puikiai žino kas yra grožis bei mada, mėgsta suvienyti ir įkvėpti žmones. Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes su istorijomis su pomėgiais bei ką šie katinėliai mėgsta!

  9,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkštas žaislas katinėlis, vardu "Angelique" su raudonu sijonėliu. Ypač myli bei mėgsta puoštis, įkvepia vaiku bei kitus draugus. Yra kilusi iš Prancūzijos.  Visi šio gamintojo žaisliukai turi savus pomėgius bei istorijas, kurios pridedamos prie rinkinio.

  17,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Šis, naujagimiams skirtas rinkinys atkeliaus su dovanų dėžute, kurioje rasite - migduką, barškutį bei batukus. Rožinės spalvos rinkinys puikiai tinka, kaip dovana naujagimiams. Minkštas bei švelnus rinkinys

  24,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Rinkinys berniukui - migdukas, barškutis bei batukai. Mėlynos spalvos rinkinys puikiai tiks berniukams. Šis rinkinys atkeliaus dovanų dėžutėje. Puikus rinkinys vaiko gimimo proga. Švelnus, minkštas bei mielas!

  24,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaislas - katinas su suknele "Angelique". Madinga bei stilinga katytė pasirengusi įkvėpti ir atrasti dar daugiau nuotykių galimybių.Visi šio gamintojo žaislas atkeliauja su tam tikra istorija, pomėgiais ir panašiai!

  9,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Baltas pliušinis žaislas - triušiukas, vardu "Julie". Šviesi, miela bei gerų manierų triušiukas yra jaunas ir draugiškas. Ypač patinka įvairūs pojūčiai, pakliuvimas į įvairiausias problemas su savo draugais. Šis žaisliukas pasiruošęs papuošti jūsų kambarius savo grožiu. Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes apie žaisliukų pomėgius, iš kur jie kilę...

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Šis mielas, rudas pliušinis meškinas yra vardu "Lumpin". Gyvenantis savo svajonėse šis mielas meškiukas, mėgsta mokytis, pažinti bei keliauti. Ypač mėgsta Londoną bei Big Ben'ą.Daugiau apie šio meškučio pomėgius rasite pridedamos knygutės viduje! Šis meškiukas laukia naujų šeimininkų!

  16,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Iš Italijos kilęs pliušinis meškiukas yra mielas bei ypač greitas, mėgstantis sportą, laisvę bei nuotykius. Itališko kraujo turintis minkštas žaisliukas yra su didele mylinčia širdimi! Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes, kuriose yra surašyti visi pomėgiai bei istorija.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis minkštas meškinas teddy bear, vardu "Denis". Ypač mėgstantis lėtai ir atidžiai žvalgytis bei aptikti visas mus supančias gražias vietoves. Mėgavimasis kiekviena akimirka yra šio meškučio gyvenimo kredo. Jeigu jūsų vaikas taip pat mėgaujasi gyvenimu, kaip ir šis meškutis jis gali tapti geriausiu draugu!

  8,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 51 dalykų