Minkšti pliušiniai žaislai Yra 51 prekės(-ių).

 • Sandėlyje

  Pliušinis žaisliukas - avytė "Olivia". Švelni, minkšta bei šviesi avytė puikiai tinka vaikams, kurie mėgsta miegoti su žaisliuku. Ši avytė turi knygutę, kurioje rasite visus jos pomėgius bei iš kur ji yra kilusi. 

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Baltas pliušinis meškiukas, vardu Spencer. Šiltas meškiukas, pasiruošęs tapti tikru vaiko šildytoju! Iš Norvegijos kilęs žaisliukas turi storą kailį. Spencer yra draugiškas bei mielas. Gali tapti vienas iš geriausių vaiko draugų.Rinkinyje rasite knygutę, kurioje bus aprašytas šio meškiuko pomėgiai.

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Mielas, šviesus pliušinis žaisliukas, vardu - "Julie". Kilusi iš Šveicarijos, švelni miela - tikra vaikų draugė. Ypač jauna ir mėgstanti patekti į įvairiausias problemas.Kiekvienas šio gamintojo pliušinis žaisliukas turi savo omėgius bei istorijas!

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Švelnus, minkštas pliušinis drabliukas - "Elvis". Puikiai išlavinta atmintis, niekada nepamirštantis savo draugų! Šis nuotaikingas žaisliukas turi draugų iš viso pasaulios nors ir pats kilęs iš Indijos džiunglių.Visi šio gamintojo žaislai turi ypač įdomias istorijas, knygutė pridedama rinkinyje.

  10,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis, minkštas šuniukas, vardu - "Flavio". Atletiškas, mėgstantis sportą. Šio šuniuko mėgstamiausias sportas yra valgyti lazaniją ir peperoni picą. Šis žaislinis šuniukas kilęs iš Italijos ir yra pasiruošęs tapti jūsų vaiko geriausiu draugu!

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Mielas, didelis bei minkštas pliušinis begemotas, vardu - "Oskar". Gerų bruožų begemotas turi ypač gerą savybę, jūsų vaikas jį ras ten kur jį padės. Paklusnusis berniukas yra tikras vaiko draugas!

  14,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaislas - katinas su suknele "Angelique". Madinga bei stilinga katytė pasirengusi įkvėpti ir atrasti dar daugiau nuotykių galimybių.Visi šio gamintojo žaislas atkeliauja su tam tikra istorija, pomėgiais ir panašiai!

  9,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkštas, rudas pliušinis šuniukas vardu "Benny". Labai greitas bei sportiškas, mėgstantis iššūkius, laisvę bei įvairius nuotykius. Iš Italijos kilęs pliušinis žaisliukas turi didelę bei mylinčią širdį, kurią yra pasiruošęs atiduoti pirmam sutiktam viakui!

  14,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Rožinės spalvos pliušinis triušiukas - "Stella". Šis minkštas žaisliukas turi savo mylimiausią draugę "Ella", kuri kaip ir ji turi labai panašias savybes bei pomėgius: mielos, džentelmeniškos su geromis manieromis. Abu šie triušiukai labai myli gėlytes, ypač tulpes.Visi šio gamintojo žaisliukai turi knygutes su istorijomis bei kitais žaisliukų pomėgiais.

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Didelis pliušinis meškinas - "Lumpinka", kilusi iš Didžiosios Britanijos. Su suknele, stilinga ir pasiruošusi į bet kokias keliones bei nuotykius. Mėgsta svajoti bei dievina Big Ben'ą.Visi šio gamintojo žaislai turi savo knygutes su pomėgiais bei istorijomis.

  20,20 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaisliukas - avytė, vardu "Olivia". Labai draugiškas žaisliukas iš karto taps vienas iš mėgstamiausių vaikams. Ypač avytei patinka miegoti kartu su vaikučiu. Šios avytės komplekte taip pat yra knygutė, kurioje yra visi žaisliuko pomėgiai.

  11,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaislas - Pelytė, vardu "Ticky". Aš turiu pelytę dvynę "Vicky" mus visada rasite virtuvėje šalią įvairiausių gaminių, ypač tų, kurie labai skanūs. Jeigu ieškote draugų, kurie mėgsta įvairiausius saldumynus bei bijo dantistų mes būsime geriausi draugai. Kiekvienas žaisliukas turi knygutę su savo istorija, pomėgiais bei iš kur atvyko.

  11,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 51 dalykų