Minkšti pliušiniai žaislai Yra 51 prekės(-ių).

 • Sandėlyje

  Minkštas pliušinis žaislas asiliukas, vardu - "Simon". Kiekvienas Lumpin žaisliukas turi savo istoriją, pomėgius bei šalį iš kurios atvyko. Mielas, minkštas vaiko draugas!Šiam asiliukui ypač patinka dėmesys, bet ko jis siekia ir nori nevisada išsipildo! Tikras išdaigų mėgėjas ypač sudraugauja su aktyviais vaikais!

  12,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Šis, naujagimiams skirtas rinkinys atkeliaus su dovanų dėžute, kurioje rasite - migduką, barškutį bei batukus. Rožinės spalvos rinkinys puikiai tinka, kaip dovana naujagimiams. Minkštas bei švelnus rinkinys

  24,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Rinkinys berniukui - migdukas, barškutis bei batukai. Mėlynos spalvos rinkinys puikiai tiks berniukams. Šis rinkinys atkeliaus dovanų dėžutėje. Puikus rinkinys vaiko gimimo proga. Švelnus, minkštas bei mielas!

  24,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkštas, pliušinis žaislas - Pelėda. Pelėdos vardas "Chloe". Šis vardas šiam žaisliukui buvo paskirtas močiutės. Kaip ir visos kitos pelėdos, taip ir šiaip labai patinka skaitymas. Kilusi iš pietų Bohemijos, tačiau mieliau norėtų gyventi Prahoje.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis meškinas, vardu - "Lumpin". Gimęs Didžiojoje Britanijoje meškiukas, nenuostabu, jog ypač mėgsta Londono miestą ir niekada neatsisakytų progos pamatyti Big Ben'ą. Vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų - keliauti bei atrasti vis įdomesnių įspūdžių!

  9,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaisliukas - avytė "Olivia". Švelni, minkšta bei šviesi avytė puikiai tinka vaikams, kurie mėgsta miegoti su žaisliuku. Ši avytė turi knygutę, kurioje rasite visus jos pomėgius bei iš kur ji yra kilusi. 

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Minkšta, susivėlusi pelytė vardu - "Richie". Šios pelytės draugai ją rado šiukšlių dėžėje, centrinėje New York parko dalyje. Ši pelytė ypač mėgsta švarą, todėl naujo šeimininko norėtų būtent tvarkingo. Kiekvienas šio gamintojo žaisliukas turi pomėgius bei istorijas.

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Šio meškučio vardas yra - "Lumpin". Jo ūgis 43 cm ir jis yra atvykęs iš Aanglijos. Svajotojas, skleidžiantis meilę, šilumą. Ypač mėgsta mokytis, pažinti bei keliauti po pasaulį. Londono miestas šiam meškučiui yra mylimiausias miestas, o pamatyti Big Ben'ą jis tikrai neatsisakys. Pridedamoje knygutėje rasite daugiau informacijos apie šio žaisliuko pomėgius. 

  13,10 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Mažas, drovus, tačiau ypač minkštas pliušinis meškiukas, vardu "Marcus". Šis pliušinis žaisliukas mėgsta švelnumą, todėl turėsite būti su juo draugiški. Atvykęs iš Suomijos meškiukas skleis ypatingą šilumą, jeigu su juo elgsitės taip pat gražiai. Kokybiškas, sukurtas pagal visus ES saugumo standartus. Rinkinyje yra knygutė, kurioje aprašyti meškučio...

  12,50 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis baltas meškutis - "Sara". Šio žaisliuko dydis yra 28 cm Pliušinio žaisliuko pagrindinis hobis yra maisto gaminimas. Jai ypač patinka tradiciniai, šventiniai rūbai, kurie yra ypač populiarūs jos gimtajama Vokietijos, Tyrol mieste. Smagus, kokybiškas ir minkštas pliušinis žaisliukas su pridedama pomėgių knygute.

  11,30 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Pliušinis žaislas - begemotas, vardu "Oskar". Šis mielas minkštas žaislas yra geras berniukas, kurį visada rasite ryte ten kur jį padėsite. Būsime neatsiejami draugai, ypač jeigu turite patogią lovą! Šis pliušinis žaisliukas turi knygutę, kurioje yra Oskar'o pomėgiai bei istorija apie jį.

  13,20 €
  Yra sandėlyje
 • Sandėlyje

  Lėlyčių rinkinys, kuris gali būti naudojamas įvairiuose lėlių namuose. Rinkinyje yra 6 skirtingos lėlytės. Smagios, minkštos lėlytės - geras dovanų priedas!

  16,29 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 51 dalykų