Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Minkšti foteliukai Yra 156 prekės(-ių).

  • Sandėlyje

   Gėlėto rašto minkštas foteliukas tinkantis nuo 12 mėnesių iki 5 metų vaikams. Gražus, tinkantis prie įvairaus interjero foteliukas bus puiki dovana jūsų vaikui.Medžiaga - medvilnė, galima nusegti bei skalbti 30C temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Švelnių pastelinių spalvų foteliukas su užrašu "Little princess". Papuoš kiekvienos princesės kambarį.  Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Foteliukas skirtas tikram lenktynininkui mėgstančiam greitį. Gražių spalvų minkštas bei gražus foteliukas puiki dovana bei staigmena vaikui.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Su Jumis nori pasisveikinti mielas drambliukas, kuris laukia draugijos žaidimams, mieliems pasisedėjimams. Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš poliuretano putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Šviesus bei minkštas foteliukas - "Svajojanti pelėda". Rožinės spalvos modelis puikiai tinka mergaitėms mėgstančioms imituoti įvairius žaidimus, atlikinėti užduotėles ir panašiai. Ypač tinka įvairiems interjero sprendimams, fotosesijoms.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Foteliukas - Gimtadienis sukurtas specialiai vaikams. Patogūs bei žinoma gražūs foteliukai - puiki dovana. Gaminys iš poliuretano. Užvalkalas medvilnė, nusisega, todėl jį galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Rožinis minkštas foteliukas - "Mažoji princesė". Ypač mielas bei neturintis kietų paviršių. Tinkantis mergaitėms nuo 9 mėnesių! Dažnai mėgiamas įvairiems žaidimas bei lengvam pasisėdėjimui. 

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkštas, be jokių kietų formų foteliukas ne tik yra patogus sėdimams, tačiau ir įvairiems pasižaidimams. Be to šis foteliukas išsiskleidžia, todėl puikiai tinka nuo 9 mėnesių iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Ypač smagūs ir patogūs foteliukai jūsų vaikui! Be jokių kietų paviršių, minkšti. Tai skirti ne tik sėdėjimui, tačiau ir įvairioms idėjoms. Tokio tipo foteliukai gali būti ne tik staigmena vaikui, tačiau ir kaip dovana. Tinka vaikams nuo 9 mėn iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Nuotaikingas foteliukas su berniuko šerifo atvaizdu. Šio tipo baldai vaikams skirti sėdėjimui bei įvairiems žaidimams. Minkšti, todėl neužgaus jūsų vaiko. Be jokių kietų ar aštrių formų!

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkšti, vaikiški baldai vaikams - puiki dovana vaikui. Mergaitėms skirtas foteliukas tinka pasisėdėjimams bei lakiai vaizduotei - žaidimams. Šie linksmi foteliukai tinka vaikams nuo 9 mėnesių iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Labai dailus ir ryškus foteliukas su meškučiu vairuojančiu lenkytininę mašinėlę. Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  Rodoma 1 - 12 iš 156 dalykų