Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Naujos prekės

  Minkšti foteliukai Yra 156 prekės(-ių).

  • Sandėlyje

   Tamsus foteliukas su šuneliu.  Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Neutralių spalvų foteliukas su tigru ir užrašu "My little tiger". Patogus sėdėti, žaisti.  Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje.  Pagaminti iš poliuretano putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm Vaikams nuo 9 mėn iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Ypač smagūs ir patogūs foteliukai jūsų vaikui! Be jokių kietų paviršių, minkšti. Tai skirti ne tik sėdėjimui, tačiau ir įvairioms idėjoms. Tokio tipo foteliukai gali būti ne tik staigmena vaikui, tačiau ir kaip dovana. Tinka vaikams nuo 9 mėn iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Pilkas vaikiškas fotelis - "Geriausi draugai". Švelnių spalvų, minkštas bei kokybiškas modelis skirtas vaikų kambariui. Sėdėjimui, žaidimams, įvairių situacijų kūrimui, fotografavimui skirti foteliukai patiks kiekvienam vaikui. Šio tipo foteliukai yra lengvi ir neturi kietų ar aštrių formų.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Mėlynos spalvos foteliukas - Traktoriukas. Berniukams skirtas foteliukas - puiki staigmena. Šis produktas skirtas vaikams nuo 9 mėnesių iki 5 metų. Galima naudoti tiek sėdėjimui, tiek įvairiems vaikų žaidimams. Šie foteliukai pagyvina namų interjerą!

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Švelnios rožinės spalvos foteliukas su mergaite ir šuniuku. Puikiai tiks žaidimams, pasisedėjimams.  Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Rožinis minkštas fotelis vaikams - "Vienaragis". Šis modelis puikiai tinka mergaitėms nuo 9 mėnesių iki 5 metų. Lengvai nusiimanti medžiaga yra skalbiama, be to šie foteliukai yra tvirti ir atsparūs įvairiems vaiko žaidimų atvejais.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Vaikiškas fotelis - "Afrikos džiunglės". Šio modelio medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės, nusiima ir gali būti skalbiama. Vaikų kambaryje šio tipo foteliukai pagyvins interjerą, suteiks daugiau spalvų. Taip pat šio tipo fotelius naudoja ir fotostudijose. Vaikams tai ne tik sėdėjimo, tačiau ir įvairių žaidimų priemonė.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Gėlėto rašto minkštas foteliukas tinkantis nuo 12 mėnesių iki 5 metų vaikams. Gražus, tinkantis prie įvairaus interjero foteliukas bus puiki dovana jūsų vaikui.Medžiaga - medvilnė, galima nusegti bei skalbti 30C temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Nuotaikingas foteliukas su berniuko šerifo atvaizdu. Šio tipo baldai vaikams skirti sėdėjimui bei įvairiems žaidimams. Minkšti, todėl neužgaus jūsų vaiko. Be jokių kietų ar aštrių formų!

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkšti, vaikiški baldai vaikams - puiki dovana vaikui. Mergaitėms skirtas foteliukas tinka pasisėdėjimams bei lakiai vaizduotei - žaidimams. Šie linksmi foteliukai tinka vaikams nuo 9 mėnesių iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Išparduota

   Mielas vaikiškas foteliukas su meškučiais. Tinka tiek berniukui, tiek mergaite. Rekomenduojama naudoti nuo 12 mėnesių iki 5 metų. Pagaminti iš poliuretano.Medžiaga - medvilnė. Medžiagos dalis nusegama, galima skalbti 30C temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Į krepšelį
   Išparduota
  Rodoma 1 - 12 iš 156 dalykų