Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Minkšti foteliukai Yra 156 prekės(-ių).

  • Sandėlyje

   Švelnių pastelinių spalvų foteliukas su užrašu "Little princess". Papuoš kiekvienos princesės kambarį.  Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Gėlėto rašto minkštas foteliukas tinkantis nuo 12 mėnesių iki 5 metų vaikams. Gražus, tinkantis prie įvairaus interjero foteliukas bus puiki dovana jūsų vaikui.Medžiaga - medvilnė, galima nusegti bei skalbti 30C temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Labai dailus ir ryškus foteliukas su meškučiu vairuojančiu lenkytininę mašinėlę. Minkšti ir patogūs maži baldai vaikams - Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Pagaminti iš polietereno putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Šviesus bei minkštas foteliukas - "Svajojanti pelėda". Rožinės spalvos modelis puikiai tinka mergaitėms mėgstančioms imituoti įvairius žaidimus, atlikinėti užduotėles ir panašiai. Ypač tinka įvairiems interjero sprendimams, fotosesijoms.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Foteliukas - Gimtadienis sukurtas specialiai vaikams. Patogūs bei žinoma gražūs foteliukai - puiki dovana. Gaminys iš poliuretano. Užvalkalas medvilnė, nusisega, todėl jį galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Išmatavimai: plotis 42cm, ilgis, 32cm, aukštis 42cm.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Minkštas, be jokių kietų formų foteliukas ne tik yra patogus sėdimams, tačiau ir įvairiems pasižaidimams. Be to šis foteliukas išsiskleidžia, todėl puikiai tinka nuo 9 mėnesių iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Neutralių spalvų foteliukas su tigru ir užrašu "My little tiger". Patogus sėdėti, žaisti.  Užvalkalą galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroje.  Pagaminti iš poliuretano putų, užvalkalas iš aukštos kokybės medvilnės. Plotis: 42cm, Ilgis 32cm, aukštis 42cm Vaikams nuo 9 mėn iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Švelnus, minkštas bei mielo dizaino foteliukas vaikams! Šis modelis yra švelniai žydros spalvos su Bezdžionėlės atvaizdu. Puiki ne tik dovana, tačiau ir staigmena kiekvienam vaikui! Šio tipo baldai vaikams ne tik pagyvina interjerą, tačiau ir suteikia vaikams įvairiapusės naudos. Skirti žaidimams bei pasisėdėjimams.

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Rožinis minkštas foteliukas - "Mažoji princesė". Ypač mielas bei neturintis kietų paviršių. Tinkantis mergaitėms nuo 9 mėnesių! Dažnai mėgiamas įvairiems žaidimas bei lengvam pasisėdėjimui. 

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Rožinės spalvos foteliukas - "Princesė". Puikiai tinkantis fotelis gimtadienio dovanoms - mergaitėms. Ypač minkštas - neprarandatis savo formos. Foteliuko užvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės, kurią galima skalbti!

   33,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Mėlynos spalvos foteliukas - Traktoriukas. Berniukams skirtas foteliukas - puiki staigmena. Šis produktas skirtas vaikams nuo 9 mėnesių iki 5 metų. Galima naudoti tiek sėdėjimui, tiek įvairiems vaikų žaidimams. Šie foteliukai pagyvina namų interjerą!

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  • Sandėlyje

   Ypač smagūs ir patogūs foteliukai jūsų vaikui! Be jokių kietų paviršių, minkšti. Tai skirti ne tik sėdėjimui, tačiau ir įvairioms idėjoms. Tokio tipo foteliukai gali būti ne tik staigmena vaikui, tačiau ir kaip dovana. Tinka vaikams nuo 9 mėn iki 5 metų.

   32,00 €
   Yra sandėlyje
  Rodoma 1 - 12 iš 156 dalykų